Pallto treçerekëshe Mango

SKU: 17905132

Pallto treçerekëshe, me carje në pjesën e pasme, mbyllje me kospa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Pallto treçerekëshe, me carje në pjesën e pasme, mbyllje me kospa, me jakë klasike dhe me rrip tek beli.44% Poliestër 30% Lesh i riciklueshëm, 21% Lesh, 4% Viskozë, 1% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë