Pantallona bazike Prenatal

1643L

SKU: 676559

Pantallona pambuku të gjata, dizajn bazik

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Jeshile e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona pambuku të gjata, dizajn bazik, me dy xhepa në pjesën e pasme, me shirit elastik dhe lidhëse tek pjesa e belit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë