Pantallona chinno slim-fit Cortefiel

3245L

SKU: 1239384

Pantallona chinno slim-fit më xhepa anësorë dhe të pasëm

40
42
44
46
48
50
52
bezhe
blu
Blu e mesme
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona chinno slim-fit më xhepa anësorë dhe të pasëm , zinxhir dhe kopsë për mbërthim , të përbëra nga material elastik pë komfort maksimal. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë