Pantallona Chinno Slim-Fit Springfield

4990L

SKU: 1559176

Pantallona Chinno Slim-Fit me mikropore , me zinxhir të fshehur dhe kopsë për mbërthim

40
42
44
46
48
50
bezhe
Blu e mesme
Gri e erret
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pantallona të gjata Chinno, prerje Slim me mikropore , me zinxhir të fshehur dhe kopsë për mbërthim, me xhepa anësorë dhe të pasëm. 98% Pambuk 2% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

40, 42, 44, 46, 48, 50

Përzgjidh masën

40, 42, 44, 46, 48, 50

Color Filter

BEZHE, BLU, GRI, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

MESHKUJ