Pantallona chino Cortefiel

6490L

SKU: 1232835

Pantallona të gjata slim-fit me 4 xhepa

40
42
44
46
48
50
52
blu
E zeze
gri
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Pantallona të gjata chino me prerje slim-fit, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm me kopsa. 97% Pambuk, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë