Pantallona chino Pedro Del Hierro

5995L

SKU: 7822031

Pantallona të gjata pambuku, me prerje chino

42
44
46
48
50
Blu e errët
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata pambuku, me prerje chino, me mbyllje me zinxhir dhe buton, me disa xhepa në pjesën e përparme dhe të pasme. 96% Pambuk 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë