Pantallona chino Cortefiel

4495L

SKU: 1952162

Pantallona të gjata chino me prerje slim-fit

40
42
44
46
48
50
52
Bezhë
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata chino me prerje slim-fit; me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm me kopsa. 76% Pambuk 23% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë