Pantallona chino Cortefiel

4543L

SKU: 1232839

Pantallona pambuku të gjata, prerje chino

40
42
44
46
48
50
52
Blu
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona pambuku të gjata, prerje chino, mbyllje me zinxhir dhe buton. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë