Pantallona chino, Cortefiel

5400L

SKU: 7193025

Pantallona të gjata chino për meshkuj

40
42
44
46
48
50
52
Bezhë e hapur
Blu
Jeshile e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata chino për meshkuj, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 55% Lino 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë