Pantallona chino Cortefiel

6300L

SKU: 7193024

Pantallona të gjata me disa xhepa.

40
42
44
46
48
50
52
Bezhe e lehte
Blu e errët
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata me disa xhepa, mbyllja me zinxhir dhe buton. 55% Lino 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë