Pantallona chino, Cortefiel

4550L

SKU: 8723651

Pantallona chino pambuku me gjatësi deri në kyçe

36
38
40
42
44
46
Bezhë
Blu
E bardhe
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona chino pambuku me gjatësi deri në kyçe, mbyllje me zinxhir dhe buton të fshehur. .98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë