Pantallona chino Pedro del Hierro

5995L

SKU: 7829183

Pantallona të gjata slim-fit

42
44
46
48
50
bezhe
blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata chino me prerje slim-fit, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm me kopsa. 96% Pambuk, 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë