Pantallona chino Cortefiel

6490L

SKU: 1232819

Pantallona të gjata regular-fit me 4 xhepa

blu
gri
40
42
44
46
48
50
52
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Pantallona të gjata chino me prerje regular-fit, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm me kopsa. 97% Pambuk, 3% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

,

Përzgjidhni gjininë

Sipas ngjyrës

,

Sipas sezonit

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas masës

, , , , , ,