Pantallona chino Obaibi

1990L

SKU: 61344

Pantallona të gjata me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu
Jeshile
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata chino me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë