Pantallona chino Okaidi

2290L2490L

SKU: 98944138

Pantallona të gjata chino, dizajn bazik

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të gjata chino, dizajn bazik, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 2% Elastan 98% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit