Pantallona chino Pedro Del Hierro

6000L

SKU: 7823321

Pantallona të gjata chino, prerje regular, me disa xhepa

42
44
46
48
50
Bezhë
Bezhë e errët
Blu e errët
Gri
Jeshile
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata pamubuku chino, prerje regular, me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 96% Pambuk 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit