Pantallona chino, Pedro Del Hierro

7200L

SKU: 7823325

Pantallona të gjata chino me prerje regular

42
44
46
48
50
Blu
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të gjata chino me prerje regular, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 67% Pambuk 32% Lino 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë