Pantallona chino Pedro Del Hierro

5995L

SKU: 7822035

Pantallona të gjata pambuku, prerje chino

42
44
46
48
50
Blu e errët
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata pambuku, prerje chino, mbyllje me zinxhir dhe buton, me disa xhepa. 96% Pambuk 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë