Pantallona chino Springfield

4193L

SKU: 1552706

Pantallona chino prerje slim-fit, me material elastik

40
42
44
46
48
50
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona chino me material elastik, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa nga pas me kopsa,98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë