Pantallona chino Springfield

3493L

SKU: 1552711

Pantallona chino me material elastik

l
m
s
xl
Blu e errët
Gri e erret
Kaki e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona chino me material elastik, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa nga pas me kopsa. ,95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë