Pantallona chino Springfield

3493L

SKU: 1552712

Pantallona të gjata chino, dizajn bazik

40
42
44
46
48
50
Bezhë
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata chino, dizajn bazik, myllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë