Pantallona chino Springfield

3000L

SKU: 1553692

Pantallona të gjata chino, me prerje slim

40
42
44
46
48
50
Bezhë
Blu
E zeze
Gri
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata chino, me prerje slim, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë