Pantallona chino me rrip Springfield

2653L

SKU: 6839096

Pantallona me dy xhepa përpara dhe dy xhepa fals nga pas

34
36
38
40
42
44
blu
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona chino me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa fals nga pas, mbyllje me kopsë e zinxhir dhe me një rrip beli. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë