Pantallona chino Springfield

2500L

SKU: 1553699

Pantallona të gjata chino, me prerje regular

40
42
44
46
48
50
Bezhë
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata chino, me prerje regular, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë