Pantallona chino, Springfield

3500L

SKU: 1553693

Pantallona të gjata pambuku, prerje chino

40
42
44
46
48
50
Bezhë
Bezhë e errët
Blu e errët
Gri
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata pambuku, prerje chino, mbyllje me zinxhir dhe kopsë.98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë