Pantallona chino Springfield

3493L

SKU: 1552705

Pantallona të gjata chino me prerje slim-fit

40
42
44
46
48
50
Blu
E zeze
Gri
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata xhino me prerje slim-fit, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm me kopsa. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë