Pantallona Chino Springfield

4990L

SKU: 1552702

Pantallona Chino pambuku me 4 xhepa

l
m
s
xl
Bezhë
Blu e mesme
E zeze
Kafe e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata Chino pambuku me dy xhepa anësorë, dy xhepa të pasëm, mbyllje me zinxhir dhe kopsë,98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë