Pantallona culotte, Mango

5990L

SKU: 47007881

Pantallona culotte me gjatësi treçerekëshe

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Blu
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona lino culotte me gjatësi treçerekëshe dhe shirit elastik beli. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas ngjyrës

, , ,