Pantallona culotte, Mango

4190L

SKU: 27085801

Pantallona të gjata me prerje culotte dhe me disa tonalitete

34
36
38
40
Portokalli
Portokalli Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të gjata me prerje culotte dhe me disa tonalitete, mbyllje me zinxhir në pjesën anësore dhe me rrip tek pjesa e belit. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë