Pantallona culotte, Mango

1990L

SKU: 27038638

Pantallona treçerekëshe, prerje culotte, me printe dyngjyrëshe

l
m
s
xl
XS
Jeshile print
Lejla Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona treçerekëshe, prerje culotte, me printe dyngjyrëshe, mbyllje me zinxhir dhe buton të fshehur. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë