Pantallona culotte, Mango

2790L

SKU: 27018631

Pantallona me gjatësi treçerekëshe dhe prerje culotte

l
m
s
xl
XS
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona me gjatësi treçerekëshe dhe prerje culotte, me shirit elastik beli. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë