Pantallona efekt lëkurë Mango

3594L

SKU: 17025923

Pantallona të gjata efekt lëkurë, me bel të lartë

34
36
38
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona të gjata efekt lëkurë, me bel të lartë, me mbyllje me zinxhir dhe buton. 60% Poliestër 40% Poliestër e riciklueshme

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë