Pantallona efekt lëkurë Mango

3990L

SKU: 27071138

Pantallona me gjatësi deri në kyce, efekt lëkurë

l
m
s
xl
XS
E zeze
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona me gjatësi deri në kyce, efekt lëkurë, me bel të lartë dhe mbyllje me zinxhir.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë