Pantallona efekt lëkurë Mango

2490L

SKU: 27081155

Pantallona me gjatësi deri në kyçe, efekt lëkurë

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona me gjatësi deri në kyçe, efekt lëkurë, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit