Pantallona flare fit Mango

1590L

SKU: 27006307

Pantallona me printe me dy tonalitete me gjatësi deri te kyci , prerje kauboj , bel i mesëm

34
36
38
40
42
44
E zezë print
Jeshile print
Lejla Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona me printe me dy tonalitete me gjatësi deri në kyçe, prerje kauboj , bel i mesëm, xhepa dekorativ në pjesën e përparme, mbyllja me buton të fshehur, grep dhe zinxhir.49% Poliestër i ricikluar, 38% Viskozë, 10% Poliamide, 3% Elastan.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë