Pantallona kauboj Mango

1190L

SKU: 27082877

Pantallona të gjata, prerje e gjerë, dizajn me tegela

l
m
s
xl
XS
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të gjata, prerje e gjerë, dizajn me tegela dhe me shirit elastik beli.75% Poliestër 21% Pambuk 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit