Pantallona kauboj Mango

1197L

SKU: 17087753

Pantallona treçerekëshe, me prerje kauboj

34
36
38
40
42
44
E zeze
Jeshile
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona treçerekëshe, me prerje kauboj, me dy xhepa në pjesën e përparme dhe me mbyllje me zinxhir. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë