Pantallona kauboj Mango

1197L

SKU: 17987753

Pantallona me gjatësi deri në kyce, me printe me shkronja, me dy tonalitete

34
36
38
40
42
44
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona me gjatësi deri në kyce, me printe me shkronja, me dy tonalitete, me mbyllje me buton dhe zinxhir, dhe me disa xhepa. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë