Pantallona klasike Mango

2994L

SKU: 17957750

Pantallona klasike, me gjatësi deri në kyçe, me penca në pjesën e sipërme

34
36
38
40
42
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona klasike, me gjatësi deri në kyçe, me penca në pjesën e sipërme, me d xhepa në pjesën anësore dhe me mbyllje me buton dhe zinxhir. 64% Poliestër 34% Viskozë 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë