Pantallona kostumi lino Mango

SKU: 87034756

Pantallona kostumi lino prerje e drejtë, bel mesatar , xhepa anësorë dhe mbërthim me zinxhir dhe kopsë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona kostumi lino prerje e drejtë, bel mesatar , xhepa anësorë dhe mbërthim me zinxhir dhe kopsë. 100% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA