Pantallona kostumi Mango

3992L

SKU: 27161142

Pantallona me gjatësi deri në kyçe, me bel mesatar

34
Blu e errët
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona me gjatësi deri në kyçe, me bel mesatar, mbyllje me zinxhir dhe buton të fshehur, me rrip beli. 76% Poliestër 18% Viskozë 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit