Pantallona straight fit Mango

2390L

SKU: 27083262

Pantallona me gjatësi deri në kyçe, prerje straight fit, me bel të lartë

l
m
s
xl
XS
Blu e lehte
E zeze
Kaki e lehtë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona me gjatësi deri në kyçe, prerje straight fit, me bel të lartë, me dy xhepa dhe me shirit elastik beli. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit