Pantallona kostumi Mango

2495L

SKU: 27065749

Pantallona kostumi me gjatësi deri në kyçe, me shirit elastik beli

l
m
s
XS
Portokalli
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona kostumi me gjatësi deri në kyçe, me shirit elastik beli, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 93% Viskozë 7% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë