Pantallona kostumi slim fit, Mango

2990L

SKU: 47050027

Pantallona kostumi slim fit, me xhepa para dhe pas.

34
36
38
40
42
44
Blu
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona kostumi slim fit, me xhepa para dhe pas.80% Poliestër, 20% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë