Pantallona kulotë lino Mango

4990L

SKU: 17050733

Pantallona kulotë linoje me bel të lartë dhe dy xhepa anësorë

l
m
s
xl
XS
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata kulotë me bel të lartë elastik dhe me dy xhepa anësorë, përbërje linoje. 55% Lino, 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë