Pantallona kulotë Mango

2990L

SKU: 17990142

Pantallona kulotë me prerje të gjatë

l
m
XS
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata kulotë me prerje të gjatë, bel të lartë elastik dhe me dy xhepa anësorë. 55% Poliamid, 45% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë