Pantallona kulotë Mango

4990L

SKU: 17032890

Pantallona kulotë me çarje anësore në këmbë

l
m
s
XS
gri
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona kulotë me parje anësore në linja vertikale në këmbë, me bel të mesëm elastik dhe me dy xhepa anësorë. 44% Poliester, 39% Pambuk, 17% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë