Pantallona kulotë Mango

SKU: 17048629

Pantallona me gjatësi treçerekëshe, me prerje kulotë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona me gjatësi treçerekëshe, me prerje kulotë, me mbyllje me zinxhir dhe buton, me një rrip dhe me xhepa në pjesën e pasme. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë