Pantallona kulotë Mango

2093L

SKU: 87075660

Pantallona të gjata me kuadrata

l
m
s
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata dhe me prerje të lirshme, me bel të lartë me lidhëse dhe dizajn me kuadrata. 60% Poliester, 10% Elastan, 30% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA