Pantallona kulotë Mango

3493L

SKU: 87091007

Pantallona kulotë me xhepa anësorë

l
m
s
XS
E bardhe
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona kulotë me bel të lartë elastik dhe dy xhepa anësor. 97% Pambuk, 03% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA